Made For Home

By | 10:11:00 Zostaw komentarz
nowy Made For Home

Miło mi poinformować o zmianach, dużych zmianach jakie nastąpiły :-) Sklep Made For Home doczekał się gruntownej przebudowy koncepcyjno-wizualnej.


Poza oczywistą zmianą szaty graficznej postanowiliśmy z tego sklepu zrobić concept store. Jak wiadomo concept store jest to sklep stworzony wg jakieś myśli przewodniej. Może to być styl lub rodzaj produktów. Sprawa u nas jest o tyle skomplikowana, że mieszkanie nasze jak i biuro jest urządzane tylko w oparciu o to co nam się podoba. Nie jest to jednoznaczne vintage, retro czy modny styl skandynawski. Taki też jest Made For Home, trochę tego i trochę tamtego dlatego dobór produktów jest bardzo subiektywny. Mało tego - wszystkie produkty jakie tam znajdziecie zostały wyprodukowane przez nas.


Niecały miesiąc temu w naszej pracowni zawitała maszyna która pozwala na precyzyjną obróbkę drewna, sklejki, pcv i innych tworzyw. Z tej okazji pojawiło się wiele produktów które możecie już oglądać już w sklepie. Wiele nowych też dojdzie ale proces produkcyjny jest zdecydowanie bardziej skomplikowany niż druk plakatu czy obrazu.


W nawale pracy i ilościach rzeczy do ogarnięcia uruchomiliśmy dwa dodatkowe kanały przez jakie możecie śledzić co się dzieje. Pierwszy z nich jest Instagram - codziennie aktualizowany przez Marzenę gdzie znajdziecie informacje o nowych produktach, konkursach i zdjęcia z pracowni :-)


Drugi jak się pewnie można domyśleć to Facebook nad którym sprawuję opiekę. Poza propozycjami produktów znajdziecie tam inspiracje, zdjęcia aktualnych trendów oraz to, co nam się spodobało.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: